Psichologas individualių konsultacijų metu konsultuoja dėl įvairių elgesio ir emocinių sunkumų, nustato vaiko psichologines, asmenybės ir ugdymosi problemas ir padeda jas spręsti. Psichologas savo darbe naudoja įvairias technikas, padedančias vaikams atsiskleisti:

  • Žaidimų terapija, kuri ypač veiksminga, kai vaikas negali ar nenori kalbėtis apie savo problemas. Žaidimų metu naudojami specialiai parinkti žaislai ir kitos priemonės, kurie suteikia saugią erdvę vaikui reikšti jausmus ir emocijas, savo mintis, leidžia saugiai mokytis iš klaidų, ugdo vaiko vaizduotę ir kūrybiškumą, skatina sveikesnio elgesio vystymąsi.
  • Dailės terapija, kur dailės raiškos metu išreiškiami jausmai, mintys ir poreikiai, sukuriami tam tikri vaizdiniai, padedantys labiau pasitikėti savimi ir geriau save vertinti. Piešimo metu vaikas mokosi tinkamai išreikšti savo susierzinimą, pyktį, kitus neigiamus jausmus, ugdo asmenybės individualumą ir laisvumą. Šis metodas ne tik suteikia teigiamų išgyvenimų ir pozityvią patirtį, bet taip pat ugdo kūtybinę vaizduotę.
  • Smėlio terapija, kur vaikas turi galimybę rankomis liesti ir žaisti su smėlio ant stiklinio smėlio dėžės paviršiaus, kuri nuolatos keičia spalvą. Dėl tokios spalvinės gamos kaitos, vaiko dėmesys susikoncentruoja terapinei veiklai, o pirštų ir įvairių figūrėlių pagalba formuojamas smėlio piešinys ar nepakartojama vaiko fantazijos istorija. Smėlis stimuliuoja nervinius taškus, esančius pirštų galiukuose, todėl suaktyvinama smegenų veikla, iššaukianti teigiamas emocijas.

Konsultuoja psichologė Sandra Kybransaitė.

Studija dirba tik pagal išankstines rezervacijas (asmeninių švenčių, veiklų grupėms, edukacinių užsiėmimų rezervavimas).

Studijos siūlomos veiklos (laisvas žaidimas, tyrinėjant sensorines erdves; įvairūs užsiėmimai, renginiai vaikams) nurodomi nuorodoje „Registruokis“ arba FB Paskyros skiltyje „Įvykiai“.